Dom siedlisko- Kamionna

  • Typ: Dom wolnostojący
  • Powierzchnia: 80 m²
  • Cena: 227 000 PLN
  • PDF
  • Wydrukuj
  • Email

Wyślij ofertę emailem

Opis

Dom siedlisko- Kamionna
..
Do sprzedania siedlisko: dom wraz z trzema drewnianymi budynkami gospodarczymi.
Dom siedlisko – Kamionna gmina Łochów. Przy trasie 62: Sokołów Podlaski-Wyszków

Siedlisko sprzedawane wraz z działką 13500 m2. Istnieje możliwość dokupienia gruntów nawet do 45 000 m2 lub więcej.
… Dom siedlisko- Kamionna

Dom składa się z dwóch niezależnych części ( pokój z oddzielną kuchnią wraz z jadalnią)
W domu wszystko sprawne i działające, jednak wymaga drobnych poprawek.
…. Dom siedlisko- Kamionna https://youtu.be/RmqCwsoZ4yM

Działka ma dostęp do drogi asfaltowej. Budynki gospodaracze wraz z domem postawione w trzeciej linii zabudowy. Jednak widok w kierunku drogi jest niczym nie ograniczony.

Możliwość różnorodnego przeznaczenia tego siedliska na przyszłość:
– hodowla koni
– hodowla psów
– hodowla kóz
– hodowla….
– może być również siedliskiem do wypoczynku w otoczeniu terenów rolniczych. Cisza, spokój, brak przemysłu, kilka kilometrów do rzeki Liwiec.
https://tour.feelestate.com/view/fullscreen/id/VRQZV

…..
“Kamionna: W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa siedleckiego. W 1766 r. stolnik podlaski Mikołaj Kuszell lokował tu miasto. Lokacja okazała się jednak nieudana i już w źródłach z końca XVIII w. miejscowość wymieniana jest ponownie jako wieś. We wsi Kamionna znajduje się kościół neogotycki przy parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP”- jak podaje Wikipedia
“Kamionna, 07-130 Łochów
Wieś Kamionna od XV do XVIII w. należała do rodu Łochowskich i nazywała się wówczas Kamionolas. W 1766 roku kolejni właściciele Kuszlowie próbowali lokować miasto Kamionne. Lokacja nie powiodła się, lecz pozostała po niej nazwa. Po Kuszlach następują Godlewscy, którzy w drugiej połowie XIX w. wybudowali murowany dwór. W 1946 roku majątek przejęło państwo. Budynek, za którym leży park dworki ze stawem, jest obecnie własnością prywatną.

Na uwagę zasługuje też murowany kościół w stylu neogotyckim pw. Niepokalanego Poczecia NMP, który został zbudowany w latach 1904 – 1909 według projektu Józefa Pisua Dziekońskiego przy pomocy finansowej dziedzica Łochowa – Zdzisława hr. Zamoyskiego. W czasie I wojny światowej wojska rosyjskie wysadziły obie wieże, których już nie odbudowano, co tłumaczy obecny, nietypowy wygląd fasady kościoła. W latach 1920-1923 proboszczem w Kamionnej był ks. Michał Woźniak beatyfikowany w 1999 r. przez papieża Jana Pawła II jako męczennik obozu koncentracyjnego w Dachu.”-https://powiatwegrowski.pl/turystyka/katalog/zabytki/dwor-w-kamionnej.561/

Ewa Brzezińska

Agent nieruchomości / Nr licencji 5958

T: +48501753557
E: posrednik@ewa-brzezinska.pl

Szczegóły

Powierzchnia 80 m²
Powierzchnia działki 13000 m²
Cena 227 000 PLN
Lokalizacja Kamionna
Ulica Brzozowa
Ilość pokoi 4
Piętro parter
Rodzaj rynku Wtórny