Dom w Kampinoskim Parku Narodowym

  • Typ: Dom wolnostojący
  • Powierzchnia: 256 m²
  • Cena: 1 970 000 PLN
  • PDF
  • Wydrukuj
  • Email

Wyślij ofertę emailem

Opis

Ekologiczny dom w Kampinoskim Parku Narodowym
Przedstawiam ciekawą ofertę sprzedaży domu. Właściciele szukają osoby, rodziny lub firmy, która doceni wartość działki, domu i jego wnętrza . Dom powstał według indywidualnego projektu z materiałów wykończeniowych najlepszych jakościowo marek.
– Dom w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. W prężnie rozwijającej się miejscowości Leszno: https://gminaleszno.pl/
– Dom jest nowy- wybudowany w 2012 roku
– Dom wyposażony w nowe technologie np. pompa ciepła zapewniająca ciepłą wodę i ogrzewanie domu, przez co koszt miesięczny utrzymania domu zamyka się w kwocie 800 zł lub mniej.
– Dom jest bardzo jasny. Dużo światła dziennego zapewniają liczne okna i taras południowo-wschodni.
– Dom w Kampinoskim Parku.
– Dom posiada dwie kondygnacje: ogólnodostępny parter stanowiący część dzienną i piętro jako część prywatna tylko dla rodziny.
– Dom jest posadowiony na działce o powierzchni 1000 m2. Na terenie działki mały domek, wykorzystywany obecnie na rzeczy osobiste gospodarza domu. Obok wiata na drewno do kominka. O kominku opowiem na prezentacji- jest co opowiadać. Pompa ciepła i kominek zapewniają całoroczne ciepło w mieszkaniu i podgrzanie wody do kąpieli.
– Dom który każdemu się spodoba
…… dom w Kampinoskim Parku. https://www.kampinoski-pn.gov.pl
– Dom posiada garaż dwu stanowiskowy w bryle budynku, przez co zapewnia wygodę jego użytkownikom i mniejsze podatki z tego tytułu.
– Dom jest wykończony materiałami wysokiej klasy.
– Dom jest wygodny i funkcjonalny.
– Dom jest łatwy w utrzymaniu czystości, ponieważ podłoga jest bez żadnych progów, a duże przestrzenie i wysokość zapewniają komfort przebywania w tym domu.
– Dom jest bezpieczny. Bezpieczeństwo zapewnia firma i liczne kamery zewnętrzne i wewnętrzne. Jest bezpiecznie przede wszystkim dlatego, że pod domem nie ma żadnych ciągów komunikacyjno- pieszych. Aktualnie jest to ostatni dom na małej uliczce.
…….dom w Kampinoskim Parku. https://www.kampinoski-pn.gov.pl
Zawsze w takich przypadkach zastanawia mnie- dlaczego właściciele sprzedają tak wspaniałą nieruchomość, którą sami postawili i częściowo zaprojektowali pod swoje potrzeby?
Odpowiedź nie jest jakaś niesamowita. Jest wręcz prozaicznie prosta- życie i zmiany w nim zachodzące.

….. dom w Kampinoskim Parku.
Jeśli szukasz luksusowej nieruchomości to proponuję zainteresować się właśnie tą. Skontaktuj się ze mną i umów termin naszego spotkania. Chciałbym, abyś miał możliwość odczuć ten komfort osobiście i ocenić, czy to spełnia Twoje oczekiwania: zapraszam do kontaktu Krzysztof 502…389.389

Ewa Brzezińska

Agent nieruchomości / Nr licencji 5958

T: +48501753557
E: posrednik@ewa-brzezinska.pl

Szczegóły

Powierzchnia 256 m²
Powierzchnia działki 1000 m²
Cena 1 970 000 PLN
Lokalizacja Leszno
Ulica Leśna
Ilość pokoi 5
Rok budowy 2012
Rodzaj rynku Wtórny