Firma

               Jesteśmy przygotowani na zbliżającą się  erę innowacyjnych rozwiązań!

Daje Nam to przewagę na rynku nieruchomości, a klientom zapewnia coraz więcej możliwości związanych z korzystnymi formami promocji obiektów mieszkalnych i komercyjnych

Za naszą pracę oczekujemy wynagrodzenia tylko i wyłącznie na podstawie podpisanych umów pośrednictwa.

Nasze działania zwiększają możliwości sprzedażowe w branży nieruchomości. Dzięki technice i zdolnościom marketingowym, staliśmy się w krótkim czasie liderem indywidualnej obsługi klienta.

Najnowsze badania dowodzą, że klienci oczekują od biur nieruchomości o wiele więcej, niż dotychczas. Na taki stan postrzegania branży nieruchomości wpływają czynniki pozwalające na większą elastyczność w zarządzaniu tymi usługami.

Wielkie aspiracje, to skuteczne działania

Coraz więcej klientów zauważa, że aby odnieść sukces w reklamie i promocji nieruchomości i korzystnie ją sprzedać lub zakupić, trzeba skorzystać z nowych obszarów marketingu.   Dlatego naszą ofertę oparliśmy na trzech stabilnych fundamentach:

  • Weryfikacja – Wszystkie oferty poddajemy procesowi weryfikacji. Spodziewaj się wizyty pośrednika i fotografa. Po pozytywnym  zaopiniowaniu zgłoszenia, przystępujemy do przygotowania materiałów reklamowych.
  • Reklama – Przygotowujemy doskonałej jakości materiały reklamowe. Nikt nie zapewni  Ci tak korzystnej oferty.
  • Bezkonkurencyjne wsparcie sprzedaży – Świat cyfrowy jest tak samo realny, jak świat rzeczywisty. W ofercie posiadamy bogaty wybór przepięknych lokalizacji. Sprawiamy, że Nasi klienci uzyskują nieocenioną pomoc w zakresie korzystnego zakupu lub sprzedaży zgłaszanej do Nas nieruchomości.

Nasze działania związane są ze strategią nakierowaną na efektywną obsługę klienta i prowadzenie z Nim korzystnego dialogu biznesowego dla rozwoju naszej działalności i obopólnych korzyści.

 

               EveHouse, idealny dla każdego!