Architekt nieruchomości Warszawa

            

Architekt- Nieruchomości Warszawa

Skorzystaj z kompleksowej pomocy  profesjonalisty : 

Proponujemy niezbędne wsparcie związane z planami inwestycyjnymi. Nawet najlepsze pomysły i koncepcje, nie mają prawa bytu bez fachowej pomocy.  Co to oznacza dla Ciebie?

Dostosujemy odpowiednie usługi, by zapewnić Ci opiekę doświadczonego architekta, projektanta wnętrz i projektantów branżowych rozmaitych specjalizacji związanych z realizacjami projektów inwestycyjnych.

            Nasze usługi w praktyce

  • Zanalizujemy możliwości zabudowy nieruchomości wraz z jej obecnym stanem prawnym. Pomoc obejmuje również opiekę prawną przyszłościowych działań.
  • Sporządzimy kompletną dokumentację, w razie potrzeby uzyskamy decyzję o warunkach zabudowy, jeśli dana nieruchomość położona jest na terenie nieobjętym planem zagospodarowania przestrzennego.
  • Gdy zajdzie taka potrzeba, nasze wsparcie obejmuje działania w sprawach związanych z uchwalaniem planów miejscowych na każdym etapie ich powstawania.
  • Przygotujemy i skompletujemy dokumentację niezbędną do uzyskania pozwolenia na budowę i otrzymania dziennika budowy. Nasz architekt przygotuje koncepcję lub projekt pod każdą inwestycję.
  • W razie potrzeby, pomożemy przygotować niezbędną dokumentację i uzyskać odbiór do użytkowania każdej inwestycji.

            Architekt- Nieruchomości Warszawa

Nasz architekt postrzega swoją pracę z perspektywy sztuki użytecznej, jego projekty realizowane są z polotem i fantazją, nie tracąc na użyteczności i funkcjonalności. Współpracujemy z człowiekiem, który stawia na projekty energooszczędne i ekologiczne. W trosce o środowisko, korzysta z  rozwiązań redukujących koszty całego cyklu budowy i dalszego użytkowania budynku.

            Projektanci wnętrz

Polecani przez Nas fachowcy, efektownie odmienią i zagospodarują przestrzeń. Projektowanie jest sztuką komfortu, doskonale to rozumiemy, dlatego współpracujemy ze sprawdzonym i profesjonalnym zespołem pasjonatów designu.

            Specjaliści i projektanci branżowi

Współpracujemy ze specjalistami  w zakresie projektów sieciowych, przyłączy mediów, uzgodnień i projektów drogowych, wodnych, środowiskowych, badań geologicznych i innych, których działania i opinie, są często są niezbędne w realizacji konkretnego  projektu inwestycyjnego.

            Gwarantowane działania i praktyczne umiejętności zapewnia: 

                                                                                           architekt- Nieruchomości Warszawa

……………… Wizualizacje potrafimy wcielić w realizację

……………………Podłogi czy schody zaprojektowane przez nas są tak samo piękne jak wytrzymałe

………………………Kuchnie zachwycają swoim urokiem i praktycznością

………………………..Budynek zachwyca nas zarówno w dzień jak i w nocy

……………………………architekt- Nieruchomości Warszawa gwarantuje oryginalność każdego projektu