Usługi

               Sukces w pośrednictwie to doświadczenie i umiejętności !

Wierzymy, że talent negocjacyjny  i nowoczesne rozwiązania technologiczne, są niezbędne do obsługi rynku nieruchomości.

W EveHouse doskonale wiemy, jakie działania mają sens, jakie rozwiązania przynoszą korzyści?  Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań wizualnych jest cechą najlepszych pośredników i sprzyja ich bezkonkurencyjności.

Sukces w pośrednictwie i sprzedaży nieruchomości określają przeprowadzone transakcje i zadowoleni klienci. Skutkuje to umocnieniem naszej pozycji na rynku i zobowiązuje do dalszego udoskonalania działań, dzięki którym odnosimy sukcesy w branży nieruchomości.

Dla kogo dedykowane są  nasze usługi ?

Bez względu na to, czy pragniesz sprzedać czy też  zakupić nieruchomość, zgłoś się do Nas. Chcesz zwiększyć skuteczność transakcji? EveHouse sprosta każdemu wyzwaniu którego się podejmie.

Co zyska klient, zlecający Nam uruchomienie działań promocyjnych, w celu sprzedaży nieruchomości ?

bezpieczeństwo, czas, pieniądze, zaufanie i prestiż.

bezpieczeństwo (swoje i transakcji), czas (precyzyjna i szybsza sprzedaż), pieniądze (najwyższe w danym miejscu, w danym czasie, dla danej nieruchomości), zaufanie (klienta kupującego wskutek naszych działań), prestiż (obsługi).

Wszystkim klientów zapewniamy niecenione usługi pośrednictwa w sprzedaży oraz pomoc w przygotowaniu korzystnych w odbiorze materiałów reklamowych. Każda oferta zawiera indywidualnie dobraną wartość dodaną.

W jaki sposób EveHouse zapewnia wysoką jakość materiałów promocyjnych ?

Współpracujemy z profesjonalnym fotografem, dlatego doskonała jakość zdjęć jest atutem wszystkich naszych ofert. Zauważ, że fotografie prezentują niezwykłe walory pomieszczeń w tak magiczny  sposób, aby klient mógł od razu powiedzieć: Tak, to mi się podoba. W takim pomieszczeniu ja i moja rodzina czulibyśmy się doskonale.

Ogromne zainteresowanie odwiedzających wzbudzają  także wirtualne wizyty 360/180. Bez żadnych przeszkód możesz na odległość „przespacerować się” po wybranej lokalizacji.

Dodatkowo, zapewniamy również prezentacje video wykonane z drona w jakości HD, umieszczane na naszej stronie firmowej www, na kanale firmowym You Tube, na stronie oferty-video.pl, na serwisach nieruchomościowych i społecznościowych. Prezentacje video są ogromnym ułatwieniem dla zainteresowanych klientów. Przeglądanie galerii zdjęć i oglądanie filmów to wygodny sposób na poznanie szczegółów danej oferty.

Jakie korzyści daje zastosowanie nowoczesnych rozwiązań wizualnych ?

1000 słów to jedno zdjęcie. 1000 zdjęć to jeden film.

Oglądalność tego typu materiałów jest nieporównywalnie razy większa od tradycyjnych nośników, zawierających wyłącznie teksty. Taka strategia przekłada się na szybszą realizację danej transakcji. Wyróżnione w taki sposób ogłoszenie, zyskuje prestiż i uznanie wśród przeglądających oferty (szczególnie przy luksusowych obiektach) oraz szybciej znajduje nabywcę.

Czym kierują się klienci wybierając nieruchomość ?

Lokalizacja, stan nieruchomości, cena, atrakcyjność oferty – to kilka kluczowych elementów, które biorą pod uwagę potencjalni nabywcy. Dlaczego nie ułatwić im wyboru?  Nasze prezentacje działają na wyobraźnie potencjalnych klientów i dostępne są na urządzeniach PC, IPhone, IPad oraz urządzeniach z systemem Android. To nieograniczone możliwości odbioru!

 

Jeżeli zgłosisz wyłącznie do Nas nieruchomość, zapewnimy Ci pośrednictwo i pakiet najlepszych rozwiązań reklamowych. Bezpłatnie przygotowujemy prezentację w formie wirtualnej wizyty, nakręcimy film z drona i zrobimy sesje fotograficzną Twojej nieruchomości. To najlepsza reklama dla wymagających klientów. Zapraszamy do kontaktu, zapewnimy fachowe doradztwo w zakresie prawnym jak i w sposobie przygotowania ofert do promowania na portalach branżowych, związanych z rynkiem nieruchomości.

                 

              EveHouse – nowe technologie, kompleksowa pomoc !