Kredyty- Zdolności- Analizy finansowe- prostowanie negatywnej historii kredytowej- ugody

           Kredyty- Zdolności- Analizy finansowe-

                                                              prostowanie negatywnej historii kredytowej- ugody

       Kredyty mieszkaniowe to szeroka oferta wielu banków, oraz niezależne doradztwo finansowe.

Kredyt mieszkaniowy a raczej jego podjęcie to jedna z najistotniejszych decyzji finansowych naszego życia. Emocje, które towarzyszą zakupowi pierwszego czy też kolejnego mieszkania lub domu, bardzo często uniemożliwiają właściwą ocenę prezentowanej oferty. EveHouse wie jak ważny dla Ciebie jest ten czas. Nasze, budowane przez lata, doświadczenie pozwala nam na szybką ocenę sytuacji oraz pomoc w odnalezieniu oraz dopasowaniu oferty kredytu do Twojej sytuacji oraz indywidualnych oczekiwań.

            Niezależny Doradca Finansowy – EveHouse

Wiemy, że proces kredytowania nie kończy się wraz z wypłatą środków, to również wiele lat współpracy z instytucją finansową, w której został zaciągnięty. W naszej kancelarii zawsze otrzymasz pełną informację zarówno o ofercie banku jak i doświadczeniach ze współpracy, naszej oraz naszych partnerów ze wskazaną instytucją. Chcemy mieć pewność, że cały proces od momentu podpisania umowy kredytowej do jego spłaty kredytu pozwoli Ci zachować pełen komfort życia.

Odpowiadając na niestandardowe potrzeby naszych Klientów, podjęliśmy współpracę z instytucjami, które wyróżnia elastyczność w podejściu do badania zdolności kredytowej oraz uproszczona ścieżka uzyskania finansowania zabezpieczonego posiadanymi aktywami. Analiza zdolności kredytowej oparta jest w głównej mierze na zgromadzonym majątku w tym nieruchomościach oraz aktywach finansowych.

Kolejną niestandardową propozycją jest kredyt na wynajem. Chcesz inwestować w nieruchomości ? Zapewnimy Ci finansowanie nieruchomości przeznaczonych na wynajem. Analiza kredytowa w głównej mierze opiera się na prognozowanych dochodach z wynajmu. Dla profesjonalistów wykonujących zawody zaufana publicznego, oferujemy finansowanie kredytem hipotecznym przeznaczonym na zakup mieszkań, apartamentów i rezydencji. Kwota kredytu szacowana będzie na podstawie charakteru i wielkości osiąganych dochodów oraz zgromadzonego majątku , bank weźmie pod uwagę również potencjał jego wzrostu.

Dzięki tysiącom przeprowadzonych spraw oraz doskonałej znajomości rynku finansowego zarówno od strony biznesu jak i procesów zachodzących wewnątrz instytucji finansowych macie Państwo pewność, że złożoność transakcji, przejściowe trudności lub niewiedza innych nie będą stanowiły przeszkody w pozytywnym zakończeniu sprawy.

             Kredyty- Zdolności- Analizy finansowe- prostowanie negatywnej historii kredytowej- ugody

Zapraszam:

Krzysztof Pindara-Brzeziński  tel: 502 389 389