Dom w górach gm Limanowa

  • Typ: Dom
  • Cena: 352 000 PLN
  • PDF
  • Wydrukuj
  • Email

Wyślij ofertę emailem

Opis

dom w górach gm Limanowa
Proponujemy zakup piętrowego domu, położonego w malowniczej okolicy górskiej, gdzie przyjemność zmysłowych wrażeń jest gwarantowana. Gminy Limanowa nie trzeba reklamować. Wszyscy znają uroki tej prężnie rozwijającej się gminy. A dom? Ten wyjątkowy dom oferuje unikalne doświadczenia i wspaniałe możliwości zarówno dla osób poszukujących ucieczki od zgiełku miasta, jak i tych, którzy cenią kontakt z naturą.
dom w górach gm Limanowa
Stojąc przed budynkiem, oddychasz świeżym, górskim powietrzem, które ożywia Twoje płuca i daje poczucie lekkości. Stąpając po naturalnym drewnie, tworzysz pod stopami muzykę starych skrzypiec.
Widok na przepiękne góry zapiera dech w piersiach. Ich majestatyczny i wyjątkowy krajobraz wzbudza w Tobie poczucie spokoju i harmonii. Mieszkanie w tym domu to życie w centrum otaczającej przyrody, gdzie każda pora roku jest pełna magicznych barw i niezwykłych wizji.
dom w górach gm Limanowa
Obecny stan budynku może być dla wielu wyzwaniem. Jednak dla osób z zamiłowaniem do remontów, ta nieruchomość staje się prawdziwą kopalnią możliwości. Zmysł artystyczny pobudzają możliwości aranżacyjne, które można tutaj stworzyć. Od świeżych, nowoczesnych wnętrz po rustykalne elementy, możliwości są nieograniczone. Posiadanie własnego domu, w którym można wprowadzać zmiany zgodnie z własnym stylem, to niewątpliwie spełnienie marzeń dla wielu.
dom w górach gm Limanowa
W tej wiejskiej okolicy delektujemy się ciszą i harmonią natury. Szum drzew, żwawo świergoczące ptaki czy potok na sąsiedniej działce, wszystko to tworzy symfonię dźwięków, która doskonale integruje się z codziennym życiem. Ucieczka od miejskiego zgiełku nigdy nie była bardziej kusząca!
dom w górach gm Limanowa
Zapraszamy Cię do odkrycia tego unikalnego domu w górach, gdzie można schronić się przed pędem codziennego życia. To raj dla miłośników natury, pasjonatów pieszych wycieczek, miłośników wypraw rowerowych, entuzjastów remontów. Dom ten otoczy Cię spokojem i pozwoli żyć w harmonii wiejskiego życia. To miejsce stworzone dla wszystkich zmysłów, gdzie piękno przyrody jest priorytetem. Kupując ten dom, Twój sen o magicznym miejscu do zamieszkania spełni się natychmiast.
dom w górach gm Limanowa

#sprzedamdomwgórach, #domwgórachnasprzedaż, #sprzedammalydomekwgorach #sprzedammałydomekwgórach, #pilniesprzedamdomwgórach, #domekwgórachsprzedamtanio,

Lokalizację określają następujące odległości:

– Limanowa 10 km
– Nowy Sącz 16 km
– Piwniczna-Zdrój 34 km
– Krościenko nad Dunajcem 43 km
– Krynica-Zdrój 49 km
– Kraków 74 km
– Zakopane 89 km
……..dom w górach gm Limanowa

Szczegóły

Powierzchnia działki 900 m²
Cena 352 000 PLN
Lokalizacja Męcina
Rok budowy 1990
Rodzaj rynku Wtórny